Kategórie: Výrobky


Diet Mov Výrobky

Diet Mov

Fialová strava je jedným z najzdravších, jednoduchých a chutných stravovacích plánov, ako schudnúť, čo zdôrazňuje spotrebu tmavého ovocia a zeleniny, niekedy nazývaných „čierna“. Hoci pre mnohých fialová a čierna nie sú veľmi chutné odtiene, odborníci tvrdia, že potraviny, ktoré obsahujú tento pigment, patria medzi najchutnejšie a najchutnejšie, ktoré nám príroda dáva.

Čítajte Viac
Ako si užiť rodičovstvo Výrobky

Ako si užiť rodičovstvo

Obrovské povinnosti, ktoré im rodič môže priniesť, sa príliš zameriavajú na dosiahnutie cieľov a zabudnú využívať príležitosti, ktoré im vznikli počas ich života. Každá matka chce, aby sa jej deti zmenili na zodpovedné bytosti, ktoré rešpektujú zákon a majú sľubnú kariéru, krásnu rodinu a pokojný a pohodlný domov.

Čítajte Viac
Paradajky plnené mäsom Výrobky

Paradajky plnené mäsom

Ako sa horúce a slnečné dni blížia, je čas predstaviť vašu zeleninu a zeleninu do vášho denného menu. Vynikajúcim občerstvením na obed by boli paradajky plnené mäsom. Sú pripravené rýchlo a ľahko a sú veľmi chutné. Čas prípravy 40 minút Mierna náročnosť Zloženie 500 g mletého bravčového mäsa 1 kg paradajok 200 g ryžovej soli olej tymian petržlenová zelená kôprová cibuľová múka 1 vaječný krém Príprava Paradajky dobre umyte, na vrchu prikryte a odstráňte - jadro.

Čítajte Viac
Registrácia malých skupín, od 1. júna Výrobky

Registrácia malých skupín, od 1. júna

Rodičia si budú môcť svoje deti zapísať do štátnych materských škôl od 1. do 15. júna. Školský inšpektorát v Bukurešti odhaduje, že na 25 000 dostupných miest bude asi 34 000 žiadostí. To znamená, že v štátnych materských školách zostane približne 9 000 detí bez domova.

Čítajte Viac
Je vaše dieťa rozmaznané? Výrobky

Je vaše dieťa rozmaznané?

Otázka: - Môj chlapec, ktorý má 1 rok a takmer 3 mesiace, zasiahne hlavou dverí alebo stien na protest proti obmedzeniam, ktoré stanovujeme my, niekedy sa nakláňa na podlahu. Aké správanie by sme mali prijať, aby sme ho naučili o takýchto praktikách sebazničovania. Spomínam, že sa zvyčajne hádame alebo ho necháme na pokoji.

Čítajte Viac
Vyhrajte tablet pre rodičov a deti každý týždeň! Výrobky

Vyhrajte tablet pre rodičov a deti každý týždeň!

Www.cursuripentrucopii.ro spustila predplatnú kampaň s týždennými cenami Všetci, ktorí sa zaregistrujú v kampani medzi 18.02 - 28.04.2013, môžu každý týždeň vyhrať tablet Evolio Tabby, prvý tablet v Rumunsku špeciálne vytvorený pre deti a rodičov! Podrobnosti o kampani a ceny na stránke: www.

Čítajte Viac
Štvrtina Rumunov je alergická Výrobky

Štvrtina Rumunov je alergická

Jeden zo štyroch Rumunov mal vo svojom živote alergické ohnisko. Alergie majú nepriaznivý vplyv na organizmus, pretože znižujú kvalitu spánku, silu koncentrácie a predstavujú nebezpečenstvo pre pracovné úrazy. Alergická rinitída, bronchiálna astma, atopická dermatitída, žihľavka, alergická alergická konjunktivitída a anafylaktické reakcie sú hlavnými chorobami alergie je celosvetovo rozšírené ochorenie.

Čítajte Viac
Vysoký podpätok, verzia divadla v Zurli Výrobky

Vysoký podpätok, verzia divadla v Zurli

Sobota 8. februára, 10.30 a 12.00 v Puzzle Cafe (Calea Victoriei, č. 155, blok D1, Tronson 6, prízemie) Nedeľa, 9. februára o 10.30 a 12.00 v Klubu rumunských roľníkov (Menový vchod, ulica Kiseleff, č. 3) „Zabitý cyklista“ vo verzii Divadla v Zurli skrýva mnoho lekcií pre najmenších.

Čítajte Viac
Správna starostlivosť o vlasy počas tehotenstva Výrobky

Správna starostlivosť o vlasy počas tehotenstva

Vlasy vyzerajú lepšie ako kedykoľvek predtým počas tehotenstva vďaka nadmerným hormónom, ktoré jej dodávajú lesk a vitalitu. Rituál krásy vlasov však v tomto období dôjde k veľkým zmenám. Je vhodné venovať zvýšenú pozornosť výrobkom na starostlivosť o vlasy, ktoré používate na vlasy, pretože niektoré z nich obsahujú parabény a toxické látky, ktoré môžu spôsobiť potrat, vrodené chyby a iné komplikácie, ktoré sú pre dieťa nebezpečné.

Čítajte Viac
Perfektné so šľahačkou a ovocím Výrobky

Perfektné so šľahačkou a ovocím

Perfektný kokteil a ovocie sú zdravým dezertom, ktorý je ideálny pre horúce letné dni. Je ľahké a rýchle sa pripraviť a je ideálny pre rodinné jedlá. Čas prípravy 30 minút Mierna náročnosť Zloženie 200 g kyslej smotany 230 ml mliečneho koktailu 2 lyžice citrónovej šťavy 100 g cukru 2 marhule 100 g jahôd 150 g malín 1 lyžica práškového cukru 1 polovica čajovej lyžičky škrobu 1 čajová lyžička Príprava Zmiešajte krém s šľahané mlieko, citrónová šťava a cukor.

Čítajte Viac
Môžem počas dojčenia užívať antidepresíva? Výrobky

Môžem počas dojčenia užívať antidepresíva?

Postnatálna depresia, známa tiež ako popôrodná depresia, je vážny a rozšírený zdravotný stav, pretože postihuje 1 z 8 žien. Môže byť nainštalovaný 3 týždne po narodení dieťaťa a môže trvať niekoľko mesiacov. Pretože dojčenie prináša veľa fyzických a emocionálnych výhod, pre matku aj pre dieťa, boli počas dojčenia identifikované bezpečné antidepresíva, ktoré nevyžadujú dojčenie.

Čítajte Viac
„Detektív zmyslov“ detekuje astmu Výrobky

„Detektív zmyslov“ detekuje astmu

Holandské vedecké zariadenie by mohlo nahradiť klasické metódy diagnostikovania respiračných porúch. Zariadenie vytvorené holandskými vedcami z University Medical Center Leiden špecifikuje, či má osoba podozrivá na astmu tento stav. Prístroj v počiatočných fázach vývoja analyzuje koncentráciu látok vo vydychovanom vzduchu.

Čítajte Viac
Ochorenie vajec a srdca, spojenie, ktoré bolo zamietnuté Výrobky

Ochorenie vajec a srdca, spojenie, ktoré bolo zamietnuté

Vajcia sú jedlo, ktoré ľudia bežne používajú. Ľudia často konzumujú kuracie vajcia, ktorých priemerná hmotnosť je 60 g. Albus obsahuje bielkoviny a vodu, ale aj niektoré minerály a vitamíny. Žĺtok v pomere 1,3 / 1 k albumínu (sušina) je jemná lipidová emulzia, ktorá obsahuje aj proteíny, vitamíny, minerály.

Čítajte Viac
Komunikácia dieťaťa po 5 mesiacoch Výrobky

Komunikácia dieťaťa po 5 mesiacoch

Otázka: - Mám dievča 5 mesiacov. Som moldavského pôvodu (hovorím rumunsky), môj manžel je sýrskeho pôvodu (hovorí arabsky), so svojím manželom hovorím rusky. Respektíve otázka, ako by som mal s dievčaťom správne postupovať, aby s ním otec komunikoval. Odpoveď: Drahá mami, keď ste mladí, dieťa sa môže ľahko naučiť takmer o čomkoľvek.

Čítajte Viac
Vyfarbite budúcnosť vášho dieťaťa pomocou HP! Výrobky

Vyfarbite budúcnosť vášho dieťaťa pomocou HP!

Každý rodič chce zistiť skryté talenty svojich detí už od útleho veku, aby ich v budúcnosti mohol viesť a podporovať ich rozvoj. Viete, ako pomôcť dieťaťu rásť? Rovnako ako dospelí, aj tí najmenší sú fascinovaní farbami. Farebná hra podporuje vývoj dieťaťa a preferencia určitej farby je pravidlo špecifické pre každú osobu, ktoré sa nedá zmeniť.

Čítajte Viac
Čaká sa na Mos Nicolae Výrobky

Čaká sa na Mos Nicolae

Santa Nicolae je známy v Transylvánii a tiež známy ako San 'Nicoara. Vzdialenosť iba šiestich dní, ktorá oddeľuje Sant Andreiula od San 'Nicoara, podporovala živý obeh rituálnych motívov a praktík. Sant Andreiu je umiestnený v temnom období, obklopený zlými duchmi, ktorí sa stali extrémne násilnými v „noci sovy“.

Čítajte Viac
Ako učíte svoje dieťa, že nie všetci cudzinci sú priateľskí? Výrobky

Ako učíte svoje dieťa, že nie všetci cudzinci sú priateľskí?

Kto nechce otvorené, spoločenské, vždy s úsmevom dieťa, ktoré sa môže cítiť ako doma, aj keď mama a otec nie sú v okolí? Priateľské dieťa sa ľahšie prispôsobí a reaguje pozitívne v nových situáciách alebo pri kontakte s cudzími ľuďmi. Čo ale robíte, keď je príliš priateľský s cudzími ľuďmi a nie je si vedomý možných nebezpečenstiev, ktorým je vystavený?

Čítajte Viac
Od roku 2007 - príspevok 2 miliónom lei pre deti do 2 rokov Výrobky

Od roku 2007 - príspevok 2 miliónom lei pre deti do 2 rokov

Vláda potrasie jednou rukou a vezme druhú. Počnúc 1. januárom 2007 bude príspevok pre deti mladšie ako 2 roky predstavovať 2 milióny lei bez ohľadu na to, či sú rodičia zamestnaní alebo nie, či majú alebo nemajú nárok na príspevok na výchovu. Všetky deti so zdravotným postihnutím do 3 rokov poberajú rovnaký príspevok.

Čítajte Viac
6 zdravých nápojov pre deti Výrobky

6 zdravých nápojov pre deti

Zdravé nápoje, ktoré môže dieťa konzumovať, sa neobmedzujú iba na vodu, niekoľko čajov a mlieko. Bez ohľadu na to, čo vyskúšate, nemôžete udržať svoj cícer mimo šťavy a sladkých nápojov, toto sú potešenia, ktoré jeho chuťové poháriky často túžia. Vyhnite sa ich nákupu z obchodu vo forme nealkoholických nápojov alebo „prírodných“ štiav, plných cukrov a škodlivých konzervačných látok!

Čítajte Viac