Kategórie: Podrobne


Strach z tehotenstva Podrobne

Strach z tehotenstva

Strach z tehotných žien nemá robiť žiadne choroby, niektoré vírusy a počas tehotenstva nemusia používať niektoré lieky. Strach je, že drogy poškodia dieťa, čo môže mať za následok malformácie. Strach z tehotných žien nemá robiť žiadne choroby, niektoré vírusy a počas tehotenstva nemusia používať niektoré lieky.

Čítajte Viac
Ako dlho možno na ultrazvuku zistiť tehotenstvo? Podrobne

Ako dlho možno na ultrazvuku zistiť tehotenstvo?

Tehotenstvo možno zistiť pomocou ultrazvuku pomocou transvaginálnej sondy približne 5 týždňov po poslednej menštruácii u ženy s pravidelným menštruačným cyklom. Prvý obrázok, ktorý vidíme, je gestačný vak. Okolo 6 týždňov po poslednej menštruácii je možné vidieť vezikulu vitellínu a neskôr embryo so srdcovou aktivitou.

Čítajte Viac
Ako obmedziť čas strávený dieťaťom v mobile, tablete alebo počítači Podrobne

Ako obmedziť čas strávený dieťaťom v mobile, tablete alebo počítači

Deti trávia stále viac a viac času na svojich smartfónoch, tabletoch alebo pred notebookom namiesto toho, aby si hrali vonku, športovali, stýkali sa so svojou vekovou skupinou. Zábavné doplnky pre deti sa stávajú stále lákavejšími, čo je znepokojujúce, pretože to podporuje sedavý životný štýl a obmedzuje spoločenské zručnosti.

Čítajte Viac
Materské školy v Bukurešti ignorujú normy Európskej únie Podrobne

Materské školy v Bukurešti ignorujú normy Európskej únie

Okrem akútneho nedostatku miest a nerešpektovania európskych noriem majú materské školy v Bukurešti stále problém, pretože nerešpektujú normy stanovené Európskou úniou, pretože predškoláci hrajú, učia sa, spia a jedia v rovnakej miestnosti, v prípade materských škôl s rozšírený program.

Čítajte Viac
New Yorkova diéta Podrobne

New Yorkova diéta

The New York Diet je diéta chudnutie vynašiel jeden z najuznávanejších fitness tréner hviezd: David Kirsch. Výstražné tempo diéty inšpirovalo inštruktora, aby mu dal meno najzaujímavejšieho mesta v Amerike, ktoré považuje za „nikdy nespí“.

Čítajte Viac
Na ihriskách Zurli sme hrali Minnie a Mickey a naučili sme sa maľovať! Podrobne

Na ihriskách Zurli sme hrali Minnie a Mickey a naučili sme sa maľovať!

Nedeľa 9. februára od 10:30 a od 12:00 v Puzzle Cafe Calea Victoriei, č. 155, blok D1, Tronson 6, prízemie Od februára začala Zurli hrať workshopy! Hodina, v ktorej sa deti stretávajú so svojimi obľúbenými postavami, spievajú, tancujú, súťažia v zábavných hrách a aktivitách. Na prvom workshope hra Sportacus a Stefania natoľko potešila deti a rodičov, že v zbore vyhlásili, že to bola najkrajšia dielňa, ktorej sa kedy zúčastnili!

Čítajte Viac
Lieky na liečenie infekcií pohlavných orgánov Podrobne

Lieky na liečenie infekcií pohlavných orgánov

Nový liek schválený Američanmi sľubuje, že bude jedným z najúčinnejších spôsobov liečby bakteriálnej vaginózy, najobľúbenejšej infekcie pohlavných orgánov u žien. Podľa správy HealthDay tento liek, nazývaný Tindamax, lieči celý reprodukčný trakt vrátane hornej časti, kde baktérie, ktoré spôsobujú infekciu, migrujú.

Čítajte Viac
Deň detí strávte v osobitnej atmosfére mesta Podrobne

Deň detí strávte v osobitnej atmosfére mesta

Národné múzeum dediny „Dimitrie Gusti“ vás pozýva v nedeľu 1. júna o 13:00 na deň detí v osobitnom prostredí „dediny od cesty“. Národné múzeum dediny „Dimitrie Gusti“ vás pozýva v nedeľu 1. júna, o 13:00 stráviť Deň detí v osobitnom prostredí „dediny od cesty“.

Čítajte Viac
Výhody detského spacáku Podrobne

Výhody detského spacáku

Spací vak pre batoľatá je praktickým doplnkom pre rodičov aj pre najmenších. Vďaka tomu dieťa spí oveľa bezpečne a bezpečne. Tu sú niektoré z výhod tohto príslušenstva. Výhody spacáku Dieťa je chránené pred chladom Spacáky pre deti sú špeciálne navrhnuté tak, aby sa zmestili na telo vášho dieťaťa. Dostupné sú v dvoch veľkostiach: 80 cm pre batoľatá do 1 roka a 110 cm pre batoľatá do 4 rokov rokov.

Čítajte Viac
Tehotenstvo dvojčiat a vyvíjajúce sa zastavenie druhého plodu Podrobne

Tehotenstvo dvojčiat a vyvíjajúce sa zastavenie druhého plodu

Podľa najnovších štúdií sa v dôsledku nových možností monitorovania tehotenstva, stále väčšieho výkonu, ukázalo, že tehotenstvo dvojčiat sa objavuje vo viacerých prípadoch, ako sa predtým myslelo; Vo väčšine prípadov sa jedna z dievčat prestala vyvíjať skôr, ako sa stala ultrazvukovou.

Čítajte Viac
Sú vitamíny a minerály jediné prospešné pre energiu a imunitu? Podrobne

Sú vitamíny a minerály jediné prospešné pre energiu a imunitu?

V každej sezóne mobilizuje telo dôležité zdroje, aby sa prispôsobil posunu z vysokých teplôt na chlad, vlhkosť a zrážky, na iný program kŕmenia, ako aj na iný rytmus činností. Aby sme si zachovali zdravie v súvislosti s rôznymi požiadavkami, ktoré sú špecifické pre každé obdobie, musíme venovať osobitnú pozornosť určitým aspektom v závislosti od obdobia, ktorým prechádzame.

Čítajte Viac
Echinacea podporuje imunitu detí Podrobne

Echinacea podporuje imunitu detí

Echinacea je populárny imunitný stimulátor, ktorý sa používa na udržanie optimálnej obrany tela. Má široké spektrum pôsobenia, a preto ho rodičia používajú na posilnenie imunity svojich najmenších a na to, aby sa držali ďalej od bežných infekcií, prechladnutí a vírusov v kategórii chrípky. Ako to pomáha chrániť telo?

Čítajte Viac
Obchodné juniori - opäť zvlášť pre nich! Registrácia pokračuje! Podrobne

Obchodné juniori - opäť zvlášť pre nich! Registrácia pokračuje!

Vzhľadom na entuziazmus malých detí a úspech, ktorý mal program Junior v podnikaní, sa 10. marca stretneme so skupinou detí vo veku od 8 do 13 rokov. Aktivita sa bude konať v Diverte v Baneasa Shopping City medzi 11:00 a 15:00. Program je špeciálne navrhnutý pre deti, ktoré sa nikdy nezúčastnili, alebo ktoré boli na činnosti iba raz.

Čítajte Viac
5 hračiek, ktoré si môžete vyrobiť z kartónov Podrobne

5 hračiek, ktoré si môžete vyrobiť z kartónov

Hračky, ktoré môžete vyrobiť z lepenkových škatúľ, sú nielen spôsobom, ako poskytnúť dieťaťu nové zdroje zábavy a zábavy, ale aj možnosťou zaoberať sa dôležitými vzdelávacími témami, ktoré sa týkajú recyklácie a ochrany životného prostredia. Bez ohľadu na ich veľkosť alebo tvar sa kartónové krabice pre najmenších môžu zmeniť na mnoho zaujímavých hračiek: autá, hudobné nástroje, kuchynský nábytok atď.

Čítajte Viac
5 bežné problémy s výmenou plienky a jej riešenia Podrobne

5 bežné problémy s výmenou plienky a jej riešenia

Zmena detskej plienky je viacstupňový rituál, v ktorom mnohí rodičia nie sú takí dobrí. Či už nedokážu udržať dieťa v pokoji, alebo nevedia, ako si dobre vziať plienku alebo si vybrať tú pravú, rodičia sa často stretávajú s problémami a prekážkami pri výmene plienok.

Čítajte Viac
Je čas liečivých rastlín Podrobne

Je čas liečivých rastlín

Jún, júl, august, september ... To sú mesiace, kedy je otvorená lekáreň prírody. Keď kašľame, pijeme sirónový sirup. Ak máme stres a problémy so spánkom, večer večer pijeme harmančekové, limetové alebo krúžkové čaje. Poznáme veľa výhod bylín a apelujeme na ne, pretože vedľajšie účinky bylinných liekov sú oveľa nižšie v porovnaní s účinkami alopatických liekov.

Čítajte Viac
Nevoľnosť počas tehotenstva. Kedy a ako proti nim môžeme bojovať? Podrobne

Nevoľnosť počas tehotenstva. Kedy a ako proti nim môžeme bojovať?

Nevoľnosť a vracanie sa považujú za špecifické príznaky tehotenstva. Ranné choroby sú veľmi časté počas tehotenstva, trpí 9 z 10 tehotných žien! Dobrou správou je, že väčšina žien má nevoľnosť iba v prvej časti tehotenstva a zbavuje sa ich po 14 týždňoch. Väčšina tehotných žien sa začína cítiť plná ranných strastí 6. týždňa tehotenstva.

Čítajte Viac
Angelina Jolie, najkrajšia mama Podrobne

Angelina Jolie, najkrajšia mama

Podľa top z čínskeho časopisu je Angelina Jolie najkrajšou mamou v Hollywoode. Krásna herečka sa môže pochváliť štyrmi deťmi, z ktorých sú adoptované Vietnamci Pax Thien, kambodžský maddox a etiópsky Zahara a malá Shiloh je jej biologická dcéra so slávnym hercom Bradom Pittom.

Čítajte Viac