Kategórie: Komentáre


Detská súťaž, príbehy pre dospelých Komentáre

Detská súťaž, príbehy pre dospelých

Videl som všestrannosť spôsobu divadla. Bol by to Eurovízia junior 2006, spotrebovaná v Bukurešti, súťaž pre deti. Rumuni však pracovali „ako veľkí ľudia“ a miesto (často smútiace, dokonca aj počas prehliadok) vyzeralo úplne slušne. Videl som všestrannosť spôsobu divadla.

Čítajte Viac
Čo robíte, keď máte nezbedné dieťa pri jedle Komentáre

Čo robíte, keď máte nezbedné dieťa pri jedle

Iba matky (a starí rodičia) nevrlých detí vedia, aké frustrujúce je vidieť, že malé deti často stretávajú nespočetné množstvo jedál. A frustrácia sa zvyšuje úmerne úsiliu dosiahnuť tieto druhy. Existuje veľa rodičov, ktorí hovoria, že nechajú dieťa požiadať o jedlo samo, ale sú tu aj deti, ktoré, ak majú dovolené sa opýtať, sú spokojné len s niekoľkými kefami a potom rýchlo utekajú hrať.

Čítajte Viac
Ako môžu ženám závidieť nohy Komentáre

Ako môžu ženám závidieť nohy

Dámske nohy sú dôležitým cieľom pre pánske oči. Americkí odborníci majú niekoľko tipov, ako dať ženám nohy na obdiv. Mnoho žien si myslí, že ich chodidlá sú príliš silné alebo naopak príliš tenké. Dámske nohy sú dôležitým cieľom pre pánske oči.

Čítajte Viac
Divadelný program Tandarica, 7. - 17. marca 2013 Komentáre

Divadelný program Tandarica, 7. - 17. marca 2013

Divadelný program Tandarica, 7. - 17. marca 2013, sála Lahovari Štvrtok, 7. marca, 10:00, Krása a zviera Text a réžia: Cristian Pepino Scénografia, kostýmy a bábiky: Cristina Pepino Hudba: Dan Balan Distribúcia: Daniel Stanciu / Gabriel Apostol, Cristian Mitescu / Paul Ionescu, Mariana Zaharia / Eugenia Barbu, Lili Gavrilescu / Andreea Ionescu, Geo Dinescu / Daniela Ruxandra Mihai, Marin Fagu / Viorel Ionescu, Dora Ortelecan Dumitrescu / Ana Maria Balescu, Dan Codreanu / Adrian Lefter Sambata, 9. marca aleboele 10:00 a 12:00, Little Sirena After Hans Christian Andersen Réžia: Gabriel Apostol Dizajnér: Cristina Pepino Hudba: Dan Balan Distribúcia: Alina Teianu / Geo Dinescu, Viorel Ionescu / George Nastase, Ioan Brancu / Cristian Mitescu, Victor Bucur / Adrian Lefter, Alina Petrescu / Roxana Visan, Mariana Zaharia / Petronela Purima.

Čítajte Viac
7 mýtov o antikoncepcii Komentáre

7 mýtov o antikoncepcii

Antikoncepcia je zložité a niekedy zložité opatrenie, ktorému len málo žien dokáže úplne porozumieť, z dôvodu vopred pochopených mýtov alebo myšlienok, ktoré sa okolo neho otáčajú. Vo veku, keď nás drvivá rozmanitosť antikoncepčných metód, ženy stále obracajú uši k nepravdivosti a nevysloveným radám, ktoré ich môžu stáť zdravie, nechcené tehotenstvo alebo neplodnosť v živote.

Čítajte Viac
Alternatívne otázky pre klasiku: Čo chcete robiť, keď ste starší? Komentáre

Alternatívne otázky pre klasiku: Čo chcete robiť, keď ste starší?

"Čo chceš robiť, keď si veľký?" Je to otázka, ktorú určite počuli a vypočuli mnohé deti, ak nie všetky. Aj keď je to teoreticky nevinné, môže mať negatívny vplyv na profesionálnu budúcnosť detí, pretože vyvoláva myšlienku, že môžu mať vo svojom živote iba jedno zamestnanie, a tým môžu obmedziť svoje sny.

Čítajte Viac
Reumatoidná artritída detí Komentáre

Reumatoidná artritída detí

Reumatoidná artritída je kĺbový problém, ktorý sa vyskytuje najmä u žien vo veku od 40 do 60 rokov. Reumatoidná artritída postihuje mäkké časti kĺbu, nazývané synoviálna membrána. Úlohou tejto membrány je udržiavať stabilitu kĺbov a pohyblivosť. Reumatoidná artritída postihuje nielen dospelých, ale aj deti. V tomto prípade sa nazýva juvenilná reumatoidná artritída.

Čítajte Viac
Je čas liečivých rastlín Komentáre

Je čas liečivých rastlín

Jún, júl, august, september ... To sú mesiace, kedy je otvorená lekáreň prírody. Keď kašľame, pijeme sirónový sirup. Ak máme stres a problémy so spánkom, večer večer pijeme harmančekové, limetové alebo krúžkové čaje. Poznáme veľa výhod bylín a apelujeme na ne, pretože vedľajšie účinky bylinných liekov sú oveľa nižšie v porovnaní s účinkami alopatických liekov.

Čítajte Viac
Na vývoji rakoviny prsníka sa objavili štyri gény Komentáre

Na vývoji rakoviny prsníka sa objavili štyri gény

Medzinárodná spolupráca viacerých vedcov sa uskutočnila identifikáciou štyroch génov, ktorých mutácie ovplyvňujú patofyziológiu rakoviny prsníka, oznamuje publikácie „Nature“ a „Nature Genetics“. Výsledky tohto objavu sa získali porovnaním štruktúry genómu v prípade 4.

Čítajte Viac
Meno chlapcov od 5 alebo menej písmen Komentáre

Meno chlapcov od 5 alebo menej písmen

Ak ste tehotná a očakávate chlapca, určite hľadáte správne meno. Chcete rumunské zvukové meno, ľahko vysloviteľné alebo špeciálne meno? Máme pre vás nejaké predstavy o menách chlapcov so špeciálnymi význammi, ktoré pozostávajú z piatich alebo menšieho počtu písmen. Alin - význam tohto mena naznačuje „niečo vznešené, vzácne, milované“ so silou „zmierňovania“.

Čítajte Viac
Aké sú príznaky práce? Komentáre

Aké sú príznaky práce?

Pôrod sa vyznačuje výskytom bolestivých kontrakcií maternice. Kontrakcie pokrývajú celé brucho (celú maternicu), sú bolestivé a objavujú sa v pravidelných intervaloch a stále častejšie, keď sa blíži skutočný pôrodný moment. Krčka maternice sa skracuje, vymazáva a postupne rozširuje.

Čítajte Viac
Keď predstavíme tekvicu do detskej stravy Komentáre

Keď predstavíme tekvicu do detskej stravy

Tekvica je jedným z potravín, ktoré sa najviac zaujímajú o zdravie očí dieťaťa, a to kvôli zvýšenému obsahu beta-karoténu. Pozoruhodné liečivé vlastnosti však majú aj na zažívací systém, mozog alebo kosti. Zavádzajte tekvicu do detského menu od prvých okamihov diverzifikácie, v receptúrach a prípravách vhodných pre jeho vek!

Čítajte Viac
Kurzy pre rodičov, ktorí chcú adoptovať deti Komentáre

Kurzy pre rodičov, ktorí chcú adoptovať deti

Páry v Sektore 3 hlavného mesta, ktoré chcú adoptovať dieťa, majú bezplatné triedy o tom, ako sa stať rodičom. Program pozostáva z troch školení, v ktorých budúci rodičia diskutujú o sterilite, vzťahu so svojimi rodičmi, motivácii k adopcii, očakávaniam, ktoré majú od dieťaťa, o ktoré sa chcú starať.

Čítajte Viac
Plienky veľkosti 0 pre predčasne narodené deti Komentáre

Plienky veľkosti 0 pre predčasne narodené deti

Plienka Premium Care, plienka, ktorá ponúka 5-hviezdičkovú ochranu pokožky, sa teraz stará o krehkú pokožku predčasne narodených detí Nový indikátor Pampers Premium Care s vlhkosťou je k dispozícii aj pre veľkosť 0. Nájdenie účinného spôsobu starostlivosti o detskú pokožku je dôležitá úloha pre každú matku.

Čítajte Viac
Chránený sex získava pôdu v posteli Komentáre

Chránený sex získava pôdu v posteli

50% romantických žien používa antikoncepciu v porovnaní s 25% pred 15 rokmi. Stále viac žien v Rumunsku používa kalendárovú metódu a ocot sa umýva na perorálnu antikoncepciu a kondómy. 50 percent romantikov používa antikoncepciu v porovnaní s 25 percentami pred 15 rokmi. Stále viac žien v Rumunsku používa kalendárovú metódu a ocot sa umýva na perorálnu antikoncepciu a kondómy.

Čítajte Viac
Čo je amniocentéza? Kedy nastáva amniocentéza? Aké sú výhody a aké sú dôsledky? Komentáre

Čo je amniocentéza? Kedy nastáva amniocentéza? Aké sú výhody a aké sú dôsledky?

Čo je amniocentéza? Kedy nastáva amniocentéza? Aké sú výhody a aké sú dôsledky? Amniocentéza spočíva v zhromažďovaní plodovej vody okolo plodu ihlou vloženou cez brušnú stenu. Uskutočňuje sa to po 16 týždňoch. Amniocentéza sa najčastejšie používa pri diagnostike chromozomálnych abnormalít (Downov syndróm), ale môže byť tiež užitočná pri diagnostike fetálnych infekcií alebo špecifických genetických abnormalít.

Čítajte Viac
Vakcína proti chrípke v tehotenstve Komentáre

Vakcína proti chrípke v tehotenstve

Mnoho medzinárodných fór odporúča očkovanie proti chrípke pre všetky tehotné ženy počas chrípkovej sezóny. Vakcína proti chrípke odporúčaná pre tehotné ženy neobsahuje živé kmene vírusu, ale iba fragmenty podobné vírusu, ktoré vyvolávajú imunitu. Odporúčanie pre očkovanie je založené na skutočnosti, že počas tehotenstva môžu tehotné ženy v dôsledku imunologických zmien ľahko dostať chrípku a mať závažné post-chrípkové komplikácie.

Čítajte Viac
5 vecí a miest plných baktérií, kde si deti hrajú Komentáre

5 vecí a miest plných baktérií, kde si deti hrajú

Mikróby sú všade okolo nás a deti ich často zasiahnu na všetkých miestach, ktoré často navštevujú, a na predmety, ktoré často nosia. Baktérie a vírusy sú ako neviditeľné príšery, ktoré visia celé hodiny, takže im neunikne okamih, keď deti urobia nesprávny krok v hygiene, aby prenikli do tela.

Čítajte Viac
Nicole Kidman, tehotná Komentáre

Nicole Kidman, tehotná

Herečka, ktorá sa pred pol rokom oženila s umelkyňou country hudby Keithom Urban, je podľa blízkych príbuzných tehotná a čoskoro vydá oficiálne oznámenie. Herečka, ktorá sa pred pol rokom oženila s umelkyňou country hudby Keithom Urban, je podľa blízkych príbuzných tehotná a čoskoro vydá oficiálne oznámenie.

Čítajte Viac