Výrobky

Špecializovaná starostlivosť pri liečbe jaziev

Špecializovaná starostlivosť pri liečbe jaziev


Každá jazva na našom tele nám pripomína okamih v živote: keď sme sa naučili jazdiť na bicykli, ponáhľať sa v kuchyni, okamih, keď ste prišli na operáciu slepého čreva.

V priemere má človek vo veku do 3 rokov jazvy z detského domova, popáleniny v kuchyni alebo chirurgického zákroku.

V spoločnosti zaoberajúcej sa obrazom, ktorý kladie veľký dôraz na vzhľad, môžu jazvy spôsobiť, že niektorí ľudia stratia sebadôveru a sebaúctu. Okrem psychologických účinkov hojenia môže jazva za určitých okolností spôsobiť fyzické nepohodlie vrátane bolesti, svrbenia a citlivosti.

Bio-Oil je prípravok na starostlivosť o špecializáciu zlepšenie vzhľadu jaziev a strií stará a nová, nerovnomerného tieňa kože a starnutej alebo dehydratovanej kože. Mnoho ľudí sa vyhýba telesným olejom zo strachu, že sú lepkavé alebo zanechávajú stopy na svojom oblečení. Vďaka revolučnej zložke PurCellin Oil, Bio-Oil je suchý olej ktorý sa rýchlo vstrebáva do pokožky.

Na rozdiel od krému, Bio-olej neobsahuje vodu, čo znamená, že produkt je 100% aktívny. Keďže je produktom na báze oleja, pôsobí spolu s prírodnými olejmi pokožky.

Bio-olej vám môže pomôcť zlepšiť výskyt náhodných alebo chirurgických jaziev, napríklad cisárskeho rezu. Bio-Oil naneste vopred na vyčistenú pokožku a masírujte pevnými krúživými pohybmi, až kým sa produkt nevstrebáva do pokožky. Na zobrazenie výsledkov použite 2-krát denne po dobu 3 mesiacov.

Pretože každý jednotlivec sa lieči inak, konečný vzhľad jazvy sa bude líšiť od človeka k človeku. Pri určovaní vzhľadu jazvy budú hrať úlohu faktory, ako je typ kože, umiestnenie jazvy, typ rany, vek a dokonca aj stav výživy.

Klinické štúdie ukázali, že 92% ľudí, ktorí pravidelne používali Bio-Oil, si všimli zlepšenie vzhľadu jaziev po prvých 8 týždňoch *

Bio-Oil s tradíciou na trhu už viac ako 25 rokov je lekármi a lekárnikmi najviac odporúčaným produktom na jazvy a strihy **. Dostupné výhradne v lekárňach.

Viac informácií nájdete na //www.bio-oil.com/sk

* proDerm, 2010

** Vo Veľkej Británii podľa „The Thinking Shop, Strategic Research Consultancy 2008“