Podrobne

5 nápadov na oznámenie pohlavia dieťaťa

5 nápadov na oznámenie pohlavia dieťaťa


Oznamovanie pohlavia dieťaťa je nezabudnuteľným okamihom pre vás a všetkých vašich blízkych. Ak ste neboli dostatočne kreatívni, keď ste ohlásili svoje tehotenstvo, je čas sa pomstiť a urobiť oznámenie o sexe dieťaťa nezabudnuteľnou udalosťou v archíve spomienok vašej rodiny a priateľov! Tu je niekoľko šialených, originálnych a vtipných nápadov, ktoré prekvapia vašich susedov správou, že budete mať chlapca alebo dievča!

Registrované tričko

Móda tričiek napísaná tvorivým textom oznamujúcim úlohu sa vracia a môže byť úspešne použitá na oznámenie pohlavia dieťaťa, druhej dôležitej správy, ktorá si zaslúži byť oznámená priateľom a rodine.

Ak teda chcete každého prekvapiť, choďte a vytlačte si tričko s detským sexuálnym symbolom alebo textom, v ktorom sa uvádza, že ste chlapec alebo dievča. Zhromaždite svoju rodinu a priateľov doma alebo choďte s nimi von a oblečte sa v tričku. Spočiatku si mnohí z nich ani nevšimnú podprahové posolstvo, ktoré je na košeli.

Dort s roklinami

Ďalšou kreatívnou metódou, ktorou môžete oznámiť pohlavie dieťaťa v brušku, je karamelový koláč. Tento japonský koláč sa všeobecne skrýva vo vnútri mapy s rôznymi predpoveďami alebo prísloviami o živote, zdraví, láske, priateľoch atď.

Pomocou správ skrytých v týchto súboroch cookie môžete oznámiť blízkym pohlavie dieťaťa, ktoré očakávate, spolu so svojím partnerom. Položte ho na kuchára, vytiahnite papier s reklamným textom, pridajte ich do cesta a pečte.

Podávajte ich svojim blízkym a sledujte dievčenský výraz, keď čítajú tú istú správu súčasne: „Ahoj, som dievča (môžete odovzdať meno, ktoré ste si vybrali pre dievča), a som stále v lone mojej matky ďalších 10 mesiacov. Nemôžem sa dočkať, až sa s tebou stretnem. Čoskoro “alebo„ Ja a (meno vášho partnera) s potešením oznamujeme, že sa tešíme na malého chlapca menom y “.

Ozdobený hrudný koláč alebo tortu "messenger"

Ak vás rozmaznané koláče inšpirujú, zostanete v kuchyni, ale zmeňte prípravu. Pripravte si nejaké tehly a ozdobte ich symbolom ženy alebo muža v závislosti od pohlavia vášho dieťaťa.

Určite dostanete veľa otázok týkajúcich sa vášho výberu dekorácie. Je ten pravý čas na odovzdanie veľkých správ. Namiesto muffinov si môžete vytvoriť tortu na písanie správy „Čakáme na chlapca / dievča“ so šľahačkou alebo smotanou a na konci stretnutia s priateľmi a rodinou. Strana bude pravdepodobne trvať niekoľko hodín.

Zdravím dieťa

Ak váš partner nemal príležitosť ísť s vami na ultrazvuk, v ktorom bolo odhalené pohlavie vášho dieťaťa, potom máte príležitosť prekvapiť ho proporciami. Vytvorte si osobné prianie. Vnútri nalepuje na jednu stranu obrázok z ultrazvuku a na druhej píše emotívnu správu.

Pokúste sa priniesť správu tak, ako keby samotné dieťa hovorilo s otcom: „Ahoj, ocko! S radosťou oznamujem, že som tvoje dieťa / priateľ a tvoj krásny a krásny chlapec. Nemôžem sa dočkať, až sa s tebou stretnem! - vybrali ste si pre prípad, že by to bola dievča alebo chlapec “.

Video správa

Video správa je ďalším kreatívnym nápadom, v ktorom môžete oznámiť všetkých svojich priateľov a príbuzných súčasne bez toho, aby ste sa museli navzájom stretávať. Spustite videokameru, pohodlne sedieť na gauči alebo kresle, odfoťte obrázok z ultrazvuku a začnite ľuďom oznamovať pohlavie vášho dieťaťa.

Snažte sa byť pri nahrávaní čo najzábavnejší a najkreatívnejší, aby bol každý príjemne prekvapený. Video správu si môžete predstaviť spolu so svojím partnerom ako zjednotenú a milovanú rodinu. Potom vyberte video do svojho počítača, pripojte ho k e-mailu a pošlite ho všetkým, ktorých sa chcete dozvedieť o svojej radosti.

Ako si povedal svojim blízkym sex svojho dieťaťa? Urobili ste to kreatívnym alebo zaujímavým spôsobom alebo ste tejto správe venovali príliš veľkú pozornosť? V časti s komentármi nám povedzte svoje nápady!

Značky Zistite detský sex