Komentáre

Darujte hračku na úsmev

Darujte hračku na úsmevV detskom mesiaci spúšťa darovacia kampaň Toy Story 3, najočakávanejší animovaný film roka, spolu so svojimi partnermi z organizácie Save the Children. "Hračka na úsmev".
Kampaň je iniciovaná s úmyslom pomôcť takmer 2 000 deťom v 18 regionálnych centrách organizácie Save the Children využívať všetky výhody svojho veku, aj keď si ich rodiny nemôžu dovoliť kúpiť si spoločníka hry.
Organizácia Save the Children realizuje národné integračné projekty pre deti zo znevýhodnených rodín, ktoré boli nútené pracovať alebo predčasne opustili školu. Podporuje sa darovanie vzdelávacích hračiek alebo hier.
Kampaň bude prebiehať od 7. júna do 31. júla, keď všetci mladí a starí, ktorí chcú darovať novú hračku alebo sú v dobrom stave, tak môžu urobiť v špeciálne usporiadaných volebných urnách vo vnútri kín City Cinema City, Cityplex a Odeon v mestách ako Bukurešť, Cluj, Timisoara, Iasi, Bacau, Pitesti, Constanta a Brasov.
Na konci kampane sa hračky zhromaždia, triedia a zdieľajú s deťmi, ktoré majú v celej krajine skromné ​​materiálne situácie.
Viaceré celebrity a osobnosti z Rumunska, vrátane Andreea Esca, Oany Cuzino, Dragos Bucura, Cabrala, Ioany Ginghiny, Roxany Ciuhulescu, Aliny Chivulescu a Dany Rogozovej, podporili kampaň „Hračka pre úsmev“.
„Mysleli sme si, že týmto spôsobom môžu tí, ktorí budú sledovať Toy Story 3, urobiť veľa detí šťastnými, ktoré nemajú šancu na šťastný život. Bohužiaľ, existuje mnoho rodín, ktoré si nemôžu dovoliť dať deťom hračky. A čo je dôležitejšie, keď ste mladí, než mať vysnívanú bábiku alebo postavu vo vašom obľúbenom karikatúre, aby ste s nimi mohli žiť tie najúžasnejšie dobrodružstvá, “povedala Andreea Esca.
„Môžeme pre seba urobiť dobro, nemali by sme očakávať, že padnú zhora. Existuje veľa detí s menším šťastím, môžeme priniesť úsmev malým gestom. Bolo by perfektné, keby ste do tohto procesu zapojili svoje deti. tento vysvetlite im, čo chcete robiť a uvidíte, že sa rozhodnú, ktorú zo svojich hračiek sa vzdajú. Darujte hračku, usmejte sa! “povedal Cabral.
Animovaný film Príbeh hračiek 3 bude mať oficiálnu premiéru v Rumunsku 18. júna s jej medzinárodným spustením. Toy Story 3 bude prebiehať v podtitulnej a zdvojnásobenej verzii v divadlách 3D filmov aj v IMAX Cinema City Bucharest.
Prvý celovečerný film zo série Toy Story bol uvedený na trh v roku 1995 a bol tiež prvým filmom s kreslenými filmami, ktorý vznikol výlučne pomocou počítača. Úspech filmu bol taký veľký, že sa umiestnil na prvom mieste v tomto roku, pokiaľ ide o príjmy, s 192 miliónmi dolárov v USA a viac ako 362 miliónmi dolárov po celom svete. Toy Story bol nominovaný za tri Oscary a dva Zlaté gule.
10. júna 2010