Výrobky

Domovská stránka stránky - nová, veselá as množstvom informácií!

Domovská stránka stránky - nová, veselá as množstvom informácií!


S potešením vám oznamujem, že od dnešného dňa má novú titulnú stránku! Vitajte teraz s množstvom informácií a odkazov na stránky, ktoré vás zaujímajú!

Predovšetkým som v ľavom rohu umiestnil odkaz prihlásiť sa na odber noviniek, pretože správy a informácie, ktoré vám zasielame, vždy udržiavate v aktualizácii v e-mailovej schránke. Vieme, že máte radi výzvy a ... ceny, takže odkaz súťaže Dal som to všetko hneď za informačný bulletin. A pretože na stránke s užitočné služby Zhromaždili sme všetko, čo môže byť užitočné pre rodičov a budúcich rodičov. Vybral som si túto adresu ako ďalšiu propagovanú adresu.

Zostávame v hornej časti stránky, ale míňame doprava: kde nájdeme možnosť vytvoriť účet nové alebo nové prístup k osobnému účtu (už existuje) a vyhľadávací formulár - aby ste ľahko našli informácie, ktoré vás zaujímajú.

menu Je štruktúrovaná podľa záujmových oblastí a prvá „chata“ ponúka rýchly prehľad o všetkom, čo je dôležité pre každú oblasť. Potom prichádza plodnosť, tehotenstvo, do školy a pre mamičky. Nezabudol som ani na fórum, ani na komunitu a všetky pod nimi zobrazovali zoznam najdôležitejších odkazov v príslušnej sekcii.

Ďalej prichádzame feeder - oblasť s veľkými a krásnymi obrázkami, na ktorú vás pravidelne upozorňujeme na aktuálne témy alebo ktoré považujeme za zaujímavé. Šípky na stranách vám pomôžu prechádzať medzi symbolickými ikonami pre propagované oblasti. Kliknutím na každú ikonu nižšie sa otvorí veľký obrázok propagácie stránky a kliknutím na tento obrázok s podrobnosťami sa dostanete na stránku, ktorá ho propaguje.

Nižšie sú uvedené na ružovom a priateľskom pozadí najnovšie diskusné fóra ktoré ste uverejnili, najnovšie otázky zverejnili ste vy a posledné 3 deti povýšené v Detská galéria.

Nie, nie, nezabudol som na oblasť napravo: hore, pod menu sa objaví užívateľskú schránku prihláste sa, kde prichádzame s novou funkciou a, hovoríme, užitočné pre vás: tu môžete pridať obľúbené odkazy z webu, pomocou tlačidla „Pridať obľúbenú položku“. Do zobrazeného poľa zadajte odkaz, uložte a ste pripravení!

V rámci tohto poľa budeme pravidelne propagovať služby, nástroje, počítače, ktoré sú pre vás užitočné.

Ponuky dňa v obchode môžete ponúkať ponuky. Chcete, aby sa tu zobrazila vaša ponuka? Predajte sa v obchode!

Vrátime sa naľavo od stránky pod komunitné pole, na ktoré máme rýchle odkazy užitočné služby pre matku a dieťa: centrá IVF, škôlky, škôlky, gynekológovia alebo pediatri, a to nielen. Napravo od tohto poľa som umiestnil ďalšiu propagačnú oblasť pre stránky, ktoré sú pre vás užitočné.

Potom sledujte oblasť, kam môžete osloviť otázky špecializovaní lekári. Vaše naliehavé otázky, obavy a problémy môžete zverejniť pomocou tlačidla: „Spýtajte sa teraz!“.

Potom sme sa rozhodli opakovať vyhľadávací formulár, väčšie, pretože vieme, aké dôležité je nájsť informácie, ktoré hľadáte.

A tu sa dostávame na koniec stránky: vľavo nájdete zoznam počítače a možnosť pripojiť sa k svojim priateľom na Facebooku a Twitteri. Uprostred sú posledných 5 článkov pridané na webe a napravo som niektoré obnovil dôležité odkazy pre každú oblasť záujmu v lokalite.

Toto je nová stránka!

Naozaj sa nám to páči! Pre vás?

Tešíme sa na vaše pripomienky, dúfame, že ste pozitívni! Sme však otvorení návrhom, návrhom a dokonca aj kritike!