Komentáre

Národný turnaj Mám malý domček

Národný turnaj Mám malý domček


September je mesiacom nových začiatkov. Prvé jesenné dni, prvé školské dni, ale aj začiatok úžasného projektu radosti, zábavy a dobrej nálady.

Gasca Zurli sa rozhodla oslavovať jesenné dni a užívať si deti a rodičov z celej krajiny s 30 veselými a hlúpymi predstaveniami zahrnutými v národnom turné „Mám malý domček“.

Turnaj sa koná od 29. septembra do 30. novembra a je súčasťou ambiciózneho projektu alternatívneho vzdelávania „Look and Learn“, ktorý spustili Gasca Zurli a „Lepší rodič“ v prospech detí z údolia topolov.

Táto myšlienka sa naplnila v lete tohto roku, keď Gasca Zurli usporiadala charitatívnu show v Detskom dome vo Valea Plopului. Stretli sme sa tam s úžasnými dušami, ktoré potrebujú našu účasť, a rozhodli sme sa pokračovať v pozitívnej zmene, ktorú chceme.

Počas dvoch mesiacov, keď sa Gasca Zurli stretne s krásnymi deťmi z krajiny, tím Zurli dáva stretnutie osirelým deťom v údolí Plop v alternatívnom vzdelávacom procese, ktorého cieľom bolo rozvíjať nové zručnosti a pomáhať budovať charakter. zdravý a zodpovedný dospelý.

Deti sa rozdelia do skupín a naučia sa hrať divadlo, tancovať a užívať si špeciálne semináre na čítanie. Na konci trojmesačnej výučby hry dostanú všetky deti diplomy a budú mať možnosť vystupovať ako umelci pred skutočným publikom.

Spolu s nami v tomto procese spoločenskej angažovanosti budú hviezdy, ktoré budú podporovať tých najmenších v ich aktivitách: herci, speváci, tanečníci a známi ľudia z rádia a televízie, milí priatelia Gastii Zurli, pripravení kedykoľvek skočiť v našej pomoci. pre dobrú vec.

Dievča Zurli, Clopotel, Truli, Zdranganel, Yuppy, teta moderátorka, Rozprávková víla a čarodejnica Tura-Vura čakajú, až s nimi všetky deti a rodičia budú spievať, tancovať a užívať si ich v: Constanta, Satu Mare, Deva , Tulcea, Baia Mare, Arad, Braila, Oradea, Lugoj, Galati, Bistrita, Resita, Zalau, Timisoara, Pitesti, Alba Iulia, Piatra Neamt, Craiova, Targu Mures, Bacau, Slatina, Cluj Napoca, Vaslui, Buzau, Sibiu, Focsani, Ploiesti, Medias, Iasi a Brasov.

29.09 - Targu Mures

30.09 - Brasov

1,10 - Cluj Napoca

2,10 - Sibiu

6.10 - Baia Mare

7,10 - Satu Mare

8,10 - Zalau

Kompletný program predstavení a podrobnosti nájdete na webovej stránke www.zurli.ro

Štítky Zurli Gasca zurli Detské predstavenia